Izvor: RTS, 28.Apr.2023, 23:14

Реми Дортмунда и Бохума

Фудбалери Бохума и Борусије из Дортмунда одиграли нерешено, 1:1 у утакмици 30. кола Бундеслиге.
Бохум је одиграо пети узастопни меч без тријумфа, док је Дортмунд убележио други реми у последња пет кола.

Бохум је повео голом који је у петом минуту >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << постигао Антони Лосила, а два минута касније коначан резултат поставио је Карим Адејеми.
Дортмунд је у последње три утакмице два пута одиграо нерешено, за сада је задржао прво место са 61 бодом, два више од Бајерна из Минхена, који у недељу игра против последњепласиране Херте.
Бохум је наставио низ победе и заузима 15. место на табели са 28 бодова, четири више од зоне испадања.
Српски репрезентативац Ерхан Машовић одиграо је цео меч за домаћи тим.