Izvor: RTS, 26.Apr.2023, 18:06

Реми Војводине и Радничког у Крагујевцу, Напредак у Лучанима бољи од Младости

Фудбалери Војводине и Радничког 1923 ремизирали су 2:2 у мечу плеј-оф фазе Суперлиге Србије. Вождовац минималним резултатом бољи од Новог Пазара. Напретку један гол довољан против Младости.
Домаћа екипа Радничког 1923 повели су у петом минуту голом >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Луке Милуновића. Гости из Новог Сада изједначили су у 17. минуту преко Дејан Зукића.
Вођство Крагујевчанима је вратио Љубиша Прецељ у 53. минуту, а бод је донео Филип Малбашић  у 87. минуту.
Војводина је овим бодом сменила Партизан на четвртом месту са 58 бодова. "Црно-беле" чека "вечити дерби" у Хумској.
Раднички 1923 је осми са 38 бодова.
Голом Бранислава Бурмаза у судијској надокнади Вождовац је славио на гостовању код Новог Пазара.
Вождовац је седми са 45,а Пазарци шести са 50 бодова.
Фудбалери Напретка минималним резултатом савладали су на гостовању екипу Младости. Пораз је екипи из Лучана закомпликовао опстанак у лиги.
Једини гол на мечу постигао је Јовановић у 82. минуту.
Младост је била бољи ривал током већег дела меча, домаћи играчи су имали неколико завидних прилика али нису могли до гола.