Izvor: RTS, 25.Apr.2023, 21:48

Кастељанос са четири гола срушио Реал и донео победу Ђирони

Фудбалери Ђироне победили су на свом терену екипу Реал Мадрида резултатом 4:2 у мечу 31. кола шпанске Ла Лиге.
Сва четири гола за Ђирону постигао је Валентин Кастељанос, који се уписао у стрелце у 12, 24, 46. и 62. минуту.

Поготке за Реал дали су Винисијус >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << у 34. и Лукас у 85. минуту.
Екипа Реала уписала је шести пораз у сезони, али је и даље на другом месту на табели са 65 бодова.
На другој страни Ђирона се попела на девето место са 41. бодом.
Мадридски клуб ће у наредном колу на свом терену дочекати Алмерију, док ће Ђирона гостовати Севиљи.