Izvor: RTS, 15.Apr.2023, 23:10

Реал Мадрид у другом полувремену сломио отпор Кадиза

Фудбалери Реала из Мадрида савладали су на готовању Кадиз са 2:0 у мечу 29. кола Ла Лиге. Победе забележили Атлетик Билбао, Ваљадолид и Бетис.
Реал је са нова три бода сакупио укупно 62 и налази се на другом месту, са десет бодова мање од Барселоне и >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << пет више од градског ривала Атлетика. Обе екипе у недељу играју своје мечеве 29. кола. Кадиз је 15. са 31 бодом.
Након првог дела игре у коме није било голова гости су у наствку успели да пробију бедем ривала и постигну два гола за четири минута.
Реал је повео преко Фернандеза у 72. минуту. Четири минута касније коначан резултат поставио је Асенсио.
Тим из Мадрида у наредном колу игра против Селте, док Кадиз гостује код Еспањола.