Izvor: RTS, 15.Apr.2023, 21:02

Сити убедљив против Лестера на "Етихаду"

Фудбалери Манчестер ситија савладали су на "Етихаду" Лестер 3:0 у утакмици 31. кола Премијер лиге.
Манчестер сити је већ у првом полувремену завршио посао против Лестера.
Већ у петом минуту Џон Стоунс донео је предност домаћој екипи. Након гужве >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << у шеснаестерцу, Стоунс је дочекао одбитак на ивици шеснаестерца одакле је лопту закуцао у гол.

Само осам минута касније, Халанд је са беле тачке повисио на 2:0, да би у 25. минуту после генијалне асистенције Де Брујнеа лобовао голмана Лестера Ајверсена и донео недостижних 3:0 домаћину.

Почани гол за Лестер постигао је Келечи Ихеанаћо у 75. минуту, али то није било довољно да Лисице избегну нови пораз.