Izvor: RTS, 09.Apr.2023, 23:41

Бабић донео победу Алмерији, Атлетико у гостима бољи од Ваљекана

Фудбалери Алмерије победили су на свом терену Валенсију са 2:1 у утакмици 28. кола шпанског првенства. Српски репрезентативац Срђан Бабић постигао је други гол за свој тим. Атлетико је у гостима био бољи од Рајо Ваљекана 2:1.
Битна победа за фудбалере >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Алмерије која се померила од опасне зоне.
Алмерија је повела у 49. минуту голом Гонзала Мелера, а предност је удвостручио српски фудбалер Срђан Бабић у 58. Коначан резултат поставио је Саму Кастиљехо поготком у 61. минуту.
Алмерија сада има осам победа и 30 бодова на 16. месту на табели.
Атлетико Мадрид савладао је екипу Рајо Ваљекана 2:1 и пришао на свега два поена заостатка од другопласираног Реала.
Атлетико је повео у 22. минуту голом Науела Молине, а два минута касније предност је удвостручио Марио Хермосо.
Коначан резултат поставио је Фран Гарсија у 85. минуту.
Ваљадолид и Мајорка одиграли су нерешено 3:3, док је Кадиз у гостима био бољи од Бетиса 2:0.