Izvor: RTS, 08.Apr.2023, 23:22

Виљареал након преокрета савладао Реал Мадрид, Сосиједад не посустаје у борби за Лигу шампиона

Фудбалери Виљареала победили Реал у Мадриду са 3:2 у мечу 28. кола Ла Лиге. Реал Соиједад је био сигуран проитив Гетфеа - 2:0 и за сада је на позицији која води у Лигу шампиона.
Реал Мадрид све више посустаје у домаћем шампионату сада за Барсом заостаје >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 12 бодова, а градски ривал Атлетико има прилик уда се победом приплижи на само два бода заостатка.
Реал је у два наврата имао по гол предности, да би готи успели да направе преокрет истугну до важна три бода у борби за пласман у Лигу шампиона.
Домаћин је повео аутоголом Тореса у 16. минуту. Изједначио је Чуквуазе у 39. При овом резултату отишло се на одмор.
Реал је до нове преднсти дошао у 48. минуту стрелац је био Винисијус. Ново изједначење гостима донео је Моралес у 70. До комплетног преокрета Виљареал је стигао у 80. минуту, свој други гол на мечу постигао је Чуквуазе.