Izvor: RTS, 08.Apr.2023, 18:48

Тотенхем бољи од Брајтона, пораз Челсија и са Лампардом на клупи

Фудбалери Тотенхема савладали су Брајтон са 2:1 у мечу 30. кола Премијер лиге. Челси је заменио тренера, на клупи је Лампард, али ни то није било довољно да се избегне пораз од Вулверхемптона - 1:0.
Тотенхем је на свом терену савладао Брајтон и са нова >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << три бода сакупио је укупно 53 и заостаје три бода за четвртопласираним Јунајтедом и местом које води у Лигу шампиона. Брајтон је седми са 46 бодова.
Домаћин је повео у десетом минуту, стрелац је био Сон. У 17. минуту ВАР је поништио гол Брајтона за изједначење, Митома је играо руком.
Ипак гости су успели да изједначе у 43. минуту преко Данка. То је уједно био и резултат првог дела игре.
Тотенхем је до победе и сва три бода стигао 79. минуту, егзикутор је био Кејн.
Челси је доживео нови пораз, овог пута од Вулверхемптона – 1:0. Стрелац јединог гола био је Нуњес у 31. минуту.