Izvor: RTS, 05.Apr.2023, 20:59

Звезда убедљива против Спартака у Суботици

Фудбалери Црвене звезде рутински су савладали на гостовању екипу Спартака из Суботице 4:1 у оквиру 29. кола Суперлиге Србије.
Звезда је на "Градском стадиону" захвљујући великој разлици у квалитету стигла до убедљиве победе против Спартака.
Звезда >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << је агресивну игру крунисала голом већ у 7. минуту голом Османа Букарија. Радост фудбалера Звезде није дуго трајала, Шимура је поравнао резултат већ минут касније.
У 23. минуту Катаи је из једанаестерца вратио предност Црвеној звезди на 2:1, а до полувремена резултат није промењен.
Кангва је у 55. минуту повисио на 3:1 лепим ударцем са 25 метара који је завршио испод пречке.
Тачку на меч ставио је Катаи ударцем из слободног ударца у 82. минуту. Фудбалер Звезде заврнуо је лопту која је ишла од голмана након чега је погодила једну па другу стативу и завршила у голу.
Гол који је постигао Шимура у 93. минуту поништен је након интервенције ВАР-а.