Izvor: RTS, 06.Apr.2025, 10:56

Анчелоти: Мораћемо да се боримо до краја, све је мање опција

Тренер фудбалера Реала Карло Анчелоти каже да ће бити тешко да мадридски клуб одбрани титулу у Ла Лиги, али обећава да ће се екипа борити до краја сезоне.
Фудбалери Реала поражени су у суботу на свом терену од екипе Валенсије резултатом 2:1 у >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 30. колу шпанске Ла Лиге.
"Све смо закомпликовали, сада ће да буде знатно теже да одбранимо титулу. Мораћемо да се боримо до краја, све је мање опција", истакао је Карло Анчелоти.
Подсетио је да Винисијус Жуниор није искористио пенал у 13. минуту.
"Белингем, Мбапе, па и Вини. Промашили смо приличан број пенала, а Винију сам да прилику да шутира због самопоуздања. Ипак, није успео, па размишљам сада ко ће убудуће да изводи једанаестерце", рекао је тренер Реала.
Фудбалери Реала се налазе на другом месту на табели Ла Лиге са четири бода мање од првопласиране Барселоне.
"Створили смо много прилика, недостајала нам је завршница. Није проблем у ставу, имали смо га. Нисмо заслужили пораз, али фудбал је такав", закључио је Анчелоти.

Nastavak na RTS...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.