Izvor: RTS, 20.Mar.2025, 13:00

Пауло Дибала мора на операцију тетиве

Фудбалер Роме Пауло Дибала мора на операцију тетиве и за њега је сезона завршена, саопштио је римски клуб.
Аргентинац се повредио на утакмице против Каљарија протеклог викенда, а у игри је провео само 13 минута у мечу против екипе са Сардиније, пре >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << него што је замењен.

Ушао је у игру у 64. минуту уместо Матијаса Соулеа, након чега је после повреде замењен Николом Писилијем у 75. минуту.
"Пауло Дибала ће бити подвргнут операцији у наредних неколико дана после повреде тетиве леве ноге. Играч и клуб су се сложили да је ово прави пут за оптималан опоравак од повреде. Најлепше жеље за брз опоравак Пауло, чекамо те", стоји у објави Роме.
Како су пренели италијански медији, Дибала (31) се неће враћати на терен до краја сезоне. Аргентинац је ове сезоне одиграо 36 утакмица за Рому у свим такмичењима, а постигао је осам голова.

Nastavak na RTS...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.