Izvor: RTS, 28.Feb.2025, 17:38

ТСЦ тражи новог тренера - Дамјановић остао без посла у Бачкој Тополи

Српски тренер Јован Дамјановић више није тренер ТСЦ-а, саопштио је клуб из Бачке Тополе.
Дамјановић је у ТСЦ дошао у августу претходне године, када је наследио Деана Клафурића.

"Наш клуб је споразумно раскинуо уговор са шефом стручног штаба >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Јованом Дамјановићем, коме желимо да се захвалимо на раду у клубу, као и на историјским успесима постигнутим на европској сцени. ТСЦ жели пуно успеха Јовану Дамјановићу у даљој каријери", наводи се у објави клуба.
ТСЦ се налази на деветом месту на табели Суперлиге Србије са 31 бодом, а на претходних седам утакмица у свим такмичњеима забележили су само једну победу, уз шест победа.
Екипа из Бачке Тополе је ове сезоне остварила највећи успех у европским такмичењима, пошто је играла плеј-оф за осмину финала Лиге конференције.

Nastavak na RTS...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.