Izvor: RTS, 21.Jan.2025, 20:35
Евролига изјавила саучешче породицама жртава пожара у Барајеву
Руководство кошаркашке Евролиге изјавило је саучешће породицама жртава пожара који је избио у понедељак у Дому за смештај одраслих и старијих у Барајеву.
"Евролига изјављује најискреније саучешче породицама жртава трагичног пожара у Барајеву", >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << објавила је Евролига на друштвеној мрежи Икс.
Влада Републике Србије донела је одлуку да се среда, 22. јануар прогласи за Дан жалости на територији целе земље због страдалих у пожару у Барајеву.
Партизан ће 22. јануара играти евролигашки меч против Париза у "Београдској арени". Утакмица ће почети минутом ћутања.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







