Izvor: RTS, 16.Okt.2024, 16:25

Скоти Вилбекин успешно оперисан

Кошаркаш Фенербахчеа Скоти Вилбекин успешно је оперисан у болници у Истанбулу, саопштио је његов клуб.
Скоти Вилбекин је повредио десно колено на утакмици Евролиге против Олимпијакоса, због чега је морао на операцију, која је успешно завршена.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << /> "Желимо нашем играчу да брзо оздрави и надамо се да ће што пре заузети место у тиму", пише у објави Фенера.
Вилбекин ће због повреде колена пропустити остатак сезоне, па у Истанбулу активно на тржишту траже замену.
Американац је у Фенербахче стигао 2022. године и у претходне две сезоне је био један од кључних играча екипе.

Nastavak na RTS...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.