Izvor: RTS, 02.Okt.2024, 11:52

Максимовић четврти најмлађи фудбалер у Лиги шампиона ове сезоне

Млади фудбалер Црвене звезде Андрија Максимовић на утакмици против Интера у Милану постао је четврти најмлађи играч у текућој сезони елитног европског такмичења.
Млађи од Андрије Максимовића су само Ајуб Буади из Лила са 16 година, 11 месеци и 15 >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << дана, Ламин Јамал са 17 година, два месеца и шест дана и Андрес Куенка, још један играч Барселоне, са 17 година, три месеца и 20 дана.
Максимовић је дебитантски наступ у Лиги шампиона забележио са 17 година, три месеца и 26 дана.
Након одличних партија против Бенфике у омладинској Лиги шампиона и Партизана у домаћем првенству, Максимовић је био у првој постави Звезде на утакмици против Интера, коју су црвено-бели изгубили са 4:0.
Круна би могао да буде деби за А селекцију Србије, пошто се налази на списку селектора Стојковића за мечеве против Швајцарске и Шпаније у Лиги нација.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.