Izvor: RTS, 09.Jun.2024, 19:37

Прелеп гест Миленковића у Стокхолму - уплаканој девојчици поклонио дрес Србије

Српски репрезентативац Никола Миленковић је после пријатељског меча у Шведској учинио диван гест према девојчици из публике.
Бројна српска публика, сачињена од дијаспоре, имала је свој део трибина и дошла је у приличном броју у Стокхолм на пријатељски >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << меч "орлова" и домаћина.
Србија је славила са 3:0 у генералној проби пред Европско првенство, а меч је имао посебну ноту због опроштаја Златана Ибрахимовића од репрезентације.
Ово је била многима из српске дијаспоре прва и једина прилика да виде своје љубимце. Емоције су се најбоље виделе код уплакане девојчице на трибинама у дресу Србије. 
Дефанзивац Никола Миленковић је то видео и решио да је обрадује, покланивши јој дрес. За њега је то мало, а за ту девојчицу догађај о ком ће причати са поносом.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.