Izvor: RTS, 11.Maj.2024, 16:41

Реал ослабљен на фајнал-фору, Дек завршио сезону

Кошаркаш Реала Габријел Дек завршио је сезону због тешке повреде колена и другу годину узастопно неће играти за "краљевски клуб" на фајнал-фору Евролиге.
"Деку је дијагностиковано кидање унутрашњег колатералног лигамента колена десне ноге", саопштено >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << је на сајту клуба.
Аргентинац се повредио у петак увече у поразу Реала на гостовању Валенсији (93:99), кад је приликом једног доскока стао на ногу саиграчу Гершону Јабуселеу.
Занимљиво је да се у истом периоду сезоне Дек повредио и прошле године, кад му је током четвртфиналне серије плеј-офа Евролиге у Арени у борби за лопту на ногу пао кошаркаш Партизана Зек Ледеј. Дек (29) је и тад доживео повреду колена због које је био ван строја три месеца. 

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.