Izvor: RTS, 14.Apr.2024, 22:45

Каљари против Интера дошао до вредног бода у борби за опстанак

Фудбалери Интера и Каљарија ремизирали су резулттаом 2:2 у последњем мечу недељног програма 32. кола Серије А.
Интер је повео већ у 12. минуту голом Маркуса Тирама, али је у 65. минуту Каљари изједначио преко Елдора Шоморудова.

Нову предност домаћима >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << донео је Хакан Чалханоглу из пенала у 74. минуту, али је Каљари успео да се спасе пораза поготком Николаса Виоле у 83. минуту.
Интер је безбрижан на првом месту на табели са 14 бодова више од Милана, док се Каљари налази на 14. месту са 31 бодом - само четири више од Вероне која се налази у зони испадања.
У наредном колу Интер игра градски дерби са Миланом, док ће Каљари дочекати Јувентус.