Izvor: RTS, 09.Mar.2024, 22:49

Арсенал победом против Брентфорда преузео прво место у Премијер лиги

Фудбалери Арсенала победили су у Лондону екипу Брентфорда резултатом 2:1 у мечу 28. кола Премијер лиге.
Арсенал је тријумфом над Брентфордом доспео до првог места на табели Премијер лиге, с тим што Ливерпул и Манчестер сити имају утакмицу мање. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Голове за Арсенал постигли су Деклан Рајс у 19. и Каи Хаверц у 86. минуту. Једини стрелац за госте био је Јоан Виса у четвртом минуту надокнаде првог полувремена.
Арсенал је преузео прво место на табели Премијер лиге са 64 бода, док је Ливерпул други са 63, док је Манчестер сити трећи са 62. Фудбалери Брентфорда налазе се на 15. месту на табели са 26 бодова.
Ливерпул и Манчестер сити играће сутра од 16.45 на Енфилду дерби меч 28. кола Премијер лиге.