Izvor: RTS, 09.Mar.2024, 00:00

Ламин Јамал донео Барси победу над Мајорком

Фудбалери Барселоне победили су Мајорку резултатом 1:0 у мечу 28. кола шпанске Ла Лиге.
Барселона је победом дошла до другог места са два бода и утакмицом више у односу на Ђирону.

Једини гол на мечу постигао је Ламин Јамал у 73. минуту.
Претходно >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << је Илкај Гундоган промашио пенал у првом полувремену.
Предраг Рајковић и Матија Настасић одиграли су читав меч за Мајорку, док је Немања Радоњић ушао у игру у 82. минуту.
Барселона у наредном колу гостује Атлетику у Мадриду, а Мајорка дочекује Гранаду.