Izvor: RTS, 08.Mar.2024, 21:47

Војводина након преокрета боља од Вождовца, Младост надиграла Чукарички

Фудбалери Војводине савладали су Вождовац резултатом 2:1 у мечу 24. кола Суперлиге Србије.
Вождовац је повео у 22. минуту након сигурно изведеног пенала Џуниора Флемингса.

У 78. минуту гости су остали са играчем мање након што је Стефан Пригић >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << добио други жути картон, што је Војводина искористила и изједначила преко Матеуша Индија пет минута касније.
Победу домаћем тиму донео је Лазар Јовановић, син бившег репрезентативца Милана "Ланета" Јовановића у 96. минуту меча.

У следећем колу Војводина гостује ИМТ-у, док Вождовац путује у Нови Пазар.
Младост боља од Чукаричког Фудбалери Младости победили су Чукарички резултатом 1:0 и на тај начин дошли до шесте позиције на табели.
Једини гол на мечу био је дело Жарка Удовичића у првом минуту меча.

Младост у наредном мечу гостује у Бачкој Тополи екипи ТСЦ-а, а Чукарички дочекује Спартак.