Izvor: RTS, 03.Mar.2024, 23:49

Наполи у финишу утакмице изборио победу против Јувентуса

Фудбалери Наполија победили су у Напуљу Јувентус 2:1 у утакмици 27. кола италијанске Серије А.
Наполи је овом победом изборио седмо место на табели и реалне шансе да остане у борби за такмичења у Европи наредне сезоне.
Наполи је доминирао током >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << читавог првог полувремена, а први гол на мечу постигао је Кварацхелија у 42. минуту утакмице.
У другом делу меча, домаћин је имао чак 70 одсто поседа лопте у својим ногама, али је Јувентус био опаснији по гол ривала.
Бјанконери су до изједначења дошли голом Кијезе у 82. минуту, да би Распадори у 88 покупио одбитак пошто је Шченсни одбранио пенал Осимену.
Влаховић је одиграо читав меч за Јувентус, али је поред неколико промашаја уписао само жути картон крај свог имена.