Izvor: RTS, 03.Mar.2024, 17:01

Фудбалери Радника после седам месеци уписали тријумф у Суперлиги

Фудбалери Радника победили су у Нишу екипу Радничког резултатом 3:0 у мечу 23. кола Суперлиге Србије. Фудбалери Новог Пазара и Младости из Лучана одиграли су без головa.
Радник је дошао до другог тријумфа у Суперлиги Србије и првог након низа утакмица >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << без победе који је трајао седам месеци, од 7. августа 2023. године.

Два гола за Радник постигао је Борко Дуроњић у 56. и 62. минуту, а једном се у стрелце уписао Харис Хајдаревић у 72. минуту.
Радник се налази на последњем месту на табели Суперлиге Србије са 14 бодова, а у наредном, 24. колу дочекаће крагујевачки Раднички.
Раднички из Ниша је 12. на табели са 23 бода, а у следећем колу гостоваће Железничару.
Мреже остале нетакнуте у Новом Пазару Оба тима имала су велики број упућених шутева ка голу ривала, али су мреже остале нетакнуте.
Нови Пазар се тренутно налази на седмом месту на табели СЛС са 31. бодом, док је Младост на шестој позицији са 33.
Фудбалери Новог Пазара играће у наредном, 24. колу СЛС са Спартаком у Суботици, док ће Младост у Лучанима дочекати Чукарички.
Фудбалери Радника победили су раније данас у Нишу екипу Радничког 3:0.
Последњи меч 23. кола СЛС биће одигран од 16.30 часова у Београду, а састаће се Вождовац и Спартак.
Фудбалери Спартака савладали су вечерас Вождовац у Београду 2:0 (0:0) у последњем мечу 23. кола Суперлиге Србије. Стрелци за Суботичане били су Андреј Тодороски у 68. и Јован Лукић у 90+2. минуту.