Izvor: RTS, 01.Mar.2024, 17:34

Раднички бољи од ИМТ-а, Чукарички преокретом до победе над Напретком

Фудбалери Радничког из Крагујевца тријумфовали су на домаћем терену против екипе ИМТ-а са 1:0 (1:0) у утакмици 23. кола Суперлиге Србије.
Крагујевчани су овом победом уписали пети тријумф у низу. Екипа Феђе Дудућа контролисала је посед и имала више >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << озбиљнијих прилика ка голу ривала. Занимљиво је да је сам Дудић у 30. минуту добио црвени картон после чега је меч пратио са трибина.

Једини гол на утакмици постигао је Матија Глушчевић у 15. минуту сусрета.
Раднички је након ове победе заузео пето место на табели националног шампионата са 35 бодова, док је екипа ИМТ-а на 13. месту са 21 бодом.
У наредном колу Суперлиге клуб из Крагујевца гостује екипи Радника, док ИМТ у Београду дочекује фудбалере Јавора.
Чукарички победио Напредак Фудбалери Чукаричког победили су Напредак резултатом 2:1 у мечу 23. кола Суперлиге Србије.
Напредак је на Бановом брду повео у 48. минуту првог полувремена, стрелац је био Небојша Бастајић, а асистент Урош Љубомирац.
У другом полувремену виђен је велики преокрет. У 48. минуту Миладин Стевановић је био асистент Игору Миладиновићу за 1:1, а победу Чукаричком је дебитантским голом донео резервиста Милан Павков у 89. минуту после центаршута Немање Милојевића.
Чукарички је остао четврти на табели са 38 бодова, Напредак је десети са 28 бодова.
У наредном колу Чукарички гостује Младости у Лучанима, док ће Напредак дочекати ТСЦ.