Izvor: RTS, 26.Feb.2024, 18:47

Милинковић-Савић стрелац, Митровић асистент у победи Ал Хилала

Српски фудбалер Сергеј Милинковић-Савић постигао је гол, док је његов репрезентативни колега Александар Митровић био асистент у победи Ал Хилала резултатом 2:0 на гостовању Ал Етифаку у мечу 21. кола лиге Саудијске Арабије.
Сергеј Милинковић-Савић >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << је у 39. минуту главом постигао гол на асистенцију Рубена Невеса, док је Александар Митровић у петом минуту надокнаде првог полувремена атрактивно петом додао до Салема Ал Давсарија, који је поставио коначних 2:0.

Ал Етифак, који са клупе води Стивен Џерард, није успео да стигне ни до почасног гола у другом делу игре.

Ал Хилал је убедљиво први на табели са 59 бодова, чак седам више од друголасираног Ал Насра. До краја шампионата остало је још 17 кола.