Izvor: RTS, 25.Feb.2024, 23:55

Милан све даље од Интера и Јувентуса - без кажњеног Јовића само бод против Аталанте

Фудбалери Милана и Аталанте одиграли су нерешено 1:1 у утакмици 26. кола италијанске Серије А.
Након неочекиваног пораза од Монце у прошлом колу Серије А, Милан је на свом "Сан Сиру" освојио само бод против Аталанте и све безнадежније заостаје за првопласираним >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Интером, а сада већ и за Јувентусом, који са четири бода више држи другу позицију на табели.
Ремијем у Милану, тим из Бергама је прекинуо серију од пет победа у италијанском првенству. Са 46 освојених бодова, Аталанта је пета на табели.
Домаћи су повели већ у трећем минуту голом Рафаела Леаоа, али је Холанђанин Тон Копмејнерс изједначио са беле тачке три минута пре краја првог полувремена. Испоставило се да је то и коначан резултат пошто су до краја меча мреже мировале.
Репрезентативац Србије Лука Јовић није могао да помогне свом тиму пошто је суспендован на две утакмице након што је претходног викенда добио црвени картон у дуелу са Монцом због ударања противничког играча.
Јовић је вечерас одслужио половину казне, пропустиће још утакмицу против Лација у Серији А, након чега ће бити на располагању тренеру Стефану Пиолију за меч против Емполија.