Izvor: RTS, 24.Feb.2024, 23:55

Арсенал се искупио за бледо издање против Порта - "тобџије" убедљиве против Њукасла

Фудбалери Арсенала савладали су Њукасл на свом терену резултатом 4:1 у мечу 26. кола Премијер лиге.
Арсенал је наставио са серијом победа која се продужила на шест утакмица током којих су изабраници Микела Артете постигли чак 25 голова.

Прекиди >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << су се показали као велико оружје Арсенала ове сезоне, што је потврдио водећи гол који је приписан штоперу гостију Свену Ботману у 18. минуту након корнера и гужве у шеснаестерцу Њукасла.
Вођство домаћих је пре одласка на одмор дуплирао Каи Хаверц у 24. минуту на асистенцију Мартина Одегарда.
Букајо Сака је својим 13. голом у сезони повећао на 3:0, да би се четири минута касније Јакуб Кивијор по први пут ове сезоне уписао у стрелце.
Почасни гол за Њукасл постигао је Џо Вилок у 84. минуту.