Izvor: RTS, 24.Feb.2024, 21:37

ТСЦ у Панчеву дошао до треће победе у низу

Фудбалери ТСЦ-а били су бољи од Железничара на гостовању резултатом 2:3 у утакмици 22. кола Суперлиге Србије.
ТСЦ је на тај начин дошао до треће победе у другом делу сезоне у исто толико утакмица.

Водили су изабраници Жарка Лазетића са 2:0 након >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << првог полувремена головима Александра Ћирковића у четвртом и Алексе Пејића у 19. минуту.
Домаћи су почетком другог полувремена промашили пенал, што је Ћирковић казнио новим голом у 59. минуту.
Железничар се међутим није предавао и успео је да завршницу учини неизвесном погоцима Страхиње Јовановића у 61. и Александра Кахвића у 89. минуту.

До краја меча мреже се ипак нису тресле, па је ТСЦ забележио нова три бода.
Екипа из Бачке Тополе ће у наредном колу дочекати Црвену звезду, док ће Железничар гостовати Партизану.