Izvor: RTS, 19.Feb.2024, 20:01

Напредак однео сва три бода са "крова" - други пораз Вождовца у наставку сезоне

Фудбалери Напретка савладали су Вождовац у гостима резултатом 2:1 у мечу 21. кола Суперлиге Србије.
Гости су повели у осмом минуту голом Лазара Зличића након асистенције Андрије Мајдевца.

Бољу игру у првом полувремену фудбалери Вождовца >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << успели су да наплате у 26. минуту поготком Џуниора Флемингса кога је проиграо Никола Ђуричић.
Међутим, гости су ипак били ти који су успели да дођу до другог поготка и победе, а стрелац је био Мајдевац у 77. минуту на асистенцију Уроша Љубомирца.

Напредак ће у наредном колу дочекати Нови Пазар, док ће Вождовац гостовати екипи Младости.