Izvor: RTS, 18.Feb.2024, 20:05

Раднички победио Војводину у Крагујевцу, Младост боља од Спартака

Фудбалери крагујевачког Радничког победили су екипу Војводине 2:1 у мечу 21. кола Суперлиге Србије. Лучанска Младост је славила у Суботици резултатом 1:0, Раднички је у Нишу надиграо Јавор са 1:0. док је ТСЦ минималним резултатом узео три бода против Радника. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Фудбалери Радничког одлично су започели пролећни део шампионата Србије, након победе над нишким имењаком, наставили су тријумфално и против Војводине. Црвено-бели из Новог Сада су после ремија са лучанском Младости уписали и пораз.

Голове за Раднички постигли су Сали Вижђи у 19. и Милош Ристић у 85. минуту из пенала. Једини стрелац за Војводину био је Дејан Зукић у 64. минуту.
Војводина је тренутно шеста на табели Суперлиге Србије са 29 бодова, колико има и седмопласирани Раднички.
Војводина ће у наредном, 22. колу дочекати Спартак, док ће Раднички гостовати Јавору.
Младост боља од Спартака Фудбалери лучанске Младости победили су у Суботици екипу Спартака резултатом 1:0 у мечу 21. кола Суперлиге Србије.
Једини гол на утакмици постигао је Патрик Езе Фрајдеј у 68. минуту.
Младост се тренутно налази на осмом месту на табели са 29 бодова, док је Спартак десети са 26.
Екипа из Лучана ће у наредном, 22. колу дочекати Вождовац, док ће Спартак играти у Новом Саду са екипом Војводине.
ТСЦ победио Радник, Раднички у Нишу савладао Јавор Фудбалери ТСЦ-а победили су на свом терену екипу Радника резултатом 1:0.
Једини гол на утакмици постигао је Ифет Ђаковац у 70. минуту из пенала.
ТСЦ је трећи на табели са 43 бода, док је Радник последњи са 11.
ТСЦ ће у наредном колу гостовати у Панчеву код Железничара, док ће Радник у Сурдулици дочекати Партизан.
Фудбалери Радничког савладали су у Нишу екипу Јавора резултатом 1:0. Победу Нишлијама донео је Јусуф Бамиделе у 25. минуту.
Јавор је 13. на табели са 21 бодом, док је Раднички на 14. позицији са 20.
Раднички ће у следећем колу гостовати код екипе ИМТ-а, док ће Јавор дочекати крагујевачки Раднички.