Izvor: RTS, 11.Feb.2024, 23:48

Милан славио у дербију - Ернандез пресудио Наполију

Фудбалери Милана победили су на свом терену Наполи резултатом 1:0 у дерби утакмици 24. кола италијанске Серије А.
Милан је на "Сан Сиру" уписао седму победу у последњих осам кола Серије А, којом је, макар до понедељка, пришао на бод другопласираном >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Јувентусу који сутра дочекује Удинезе.
Једини гол на мечу постигао је Тео Ернандез у 25. минуту, на асистенцију Рафаела Леаоа.
Репрезентативац Србије Лука Јовић провео је на терену нешто више од десет минута, пошто је у 80. заменио Оливијеа Жируа.
У победи Милана учествовао је и млади Јан-Карло Симић који је у 65. минуту ушао у игру уместо искусног Симона Кјера.
Раније данас, Аталанта је на гостовању убедљиво савладала Ђенову резултатом 4:1.