Izvor: RTS, 11.Feb.2024, 21:05

Јунајтед бољи од Астон Виле

Јунајтед је у гостима био бољи од Астон Виле са 2:1 у утакмици 24. кола Премијер лиге чиме се приближио позицији која води у Европу.
"Црвени ђаволи" су до победе против ривала који их дели од Европе стигли после велике борбе.
Гости су повели голом >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Расмуса Хојлунда на асистенцију Харија Мегвајера у 17. минуту, а до полувремена се резултат није мењао иако је домаћа екипа имала иницијативу и упутила релативно велики број удараца ка голу ривала.
У других 45 минута Вила је ушла још агресивније, а добру игру крунисали су поготком Дагласа Луиза у 67. минуту.
Исти фудбалер је у наставку имао две добре прилике, али није успео да савлада Онану. По старом фудбалском правилу уследила је казна у 86. минуту када је Дало асистирао Мектоминеју за победу Јунајтеда.