Izvor: RTS, 11.Feb.2024, 18:18

ТСЦ бољи од ИМТ-а, крагујевачки Раднички савладао имењака из Ниша

Фудбалери ТСЦ-а победили су на гостујућем терену ИМТ резултатом 2:0 у мечу 20. кола Суперлиге Србије.
У мечу у ком су обе екипе имале готово подједнаке шансе за победу, боље се снашао састав Жарка Лазетића.
ИМТ је у 49. минуту пропустио прилику која >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << је могла да одведе меч у потпуно другом смеру, када је Милош Луковић био непрецизан са беле тачке.
Екипа из Бачке Тополе након тога је успела да постигне два гола преко Милоша Пантовића у 70. и Бенцеа Соса у 83. минуту и дође до победе на почетку пролећног дела сезоне.
ТСЦ у наредном мечу дочекује Радник, док ће ИМТ гостовати Партизану.
Дуел два Радничка припао крагујевачком  Фудбалери Радничког 1923 победили су на домаћем терену Раднички из Ниша резултатом 3:2 у првом мечу недељног програма 20. кола Суперлиге Србије.
Милутин Видосављевић је постигао два гола за домаће у 47. и 59. минуту, а једном се у листу стрелаца уписао Сали Вижди у шестом минуту меча.

Поготке за нишку екипу постигли су Јусуф Бамиделе у 73. и Стефан Цветковић у 85. минуту.
Екипа из Крагујевца се тренутно налази на осмом месту на табели Суперлиге са 26 бодова, а у следећем колу ће на свом терену дочекати Војводину.
Раднички из Ниша је на 15. позицији са 17 освојених бодова, а у наредном колу играће на свом терену са Јавором.