Izvor: RTS, 13.Jan.2024, 19:19

Бајер Леверкузен остаје на врху Бундеслиге, Паласиос спасао екипу у последњим секундама

Фудбалери Бајер Леверкузена славили су на гостовању код Аугсбурга са 1:0 у мечу 17. кола Бундеслиге.
Тим Ћабија Алонса уписао је трећи тријумф у низу захваљујући поготку Езекијела Паласијоса у четвртом минуту судијске надокнаде.
Са ова три бода >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << су створили довољних плус четири у односу на главног конкурента Бајерн Минхен. Леверкузен је на 45 бодова, а Баварци су на 41 боду и мечу мање.
Ајнтрахт је славио на гостовању код Лајпцига 1:0 голом Ансгара Кнауфа у седмом минуту. Гости из Франкфурта су шестопласирани са 27 бодова, пошто је Борусија Дортмунд победом над Дармштадом 3:0 заузела пето место. Лајпциг је остао четврти са 33 бода.