Izvor: RTS, 07.Jan.2024, 21:32

Врхунска партија Влаховића, асистенција и победоносни гол за Јувентус

Српски фудбалер Душан Влаховић донео је победу Јувентусу на гостовању Салернитани (2:1) пошто је био асистент за изједначујући гол и стрелац победоносног поготка у надокнади меча.
Ђулијо Мађоре је довео Салернитану у предност у 39. минуту. Исти >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << играч је добио други жути картон у 53. минуту оставивши домаћина у бројчаном заостатку.
Јуве је изједначио у 65. минуту преко Самјуела Илинга на асистенцију Влаховића. Српски нападач је донео преокрет гостима у првом минуту судијске надокнаде.
Филип Костић је играо прво полувреме за Јувентус.
Јувентус је остао други на табели са 46 бодова, два мање од лидера Серије А Интера.
Салернитана је последња са само 12 бодова, три мање од Каљарија који је први ван опасне зоне.