Izvor: Studio B, 05.Avg.2010, 12:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Program „Leto na Gardošu"
U sklopu manifestacije „Leto na Gardošu", koja se održava na letnjoj sceni na Gardošu, sutra od 21 čas prikazuje se omnibus komedija „Šok prepoznavanja" u režiji Saše Latinovića.
U subotu, takođe od 21 čas, održaće se koncert „Sav taj džez" Beti Đorđević i studijskog ansambla RTS-a.
U nedelju gostuje pozorište iz Lazarevca predstavom za decu „San letnje noći", koja počinje u 20.30 časova. Još jedna predstava za decu pod nazivom „Pipi >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << Duga Čarapa" biće prikazana u ponedeljak od 20.30 sati, dok je za sredu od 21 čas planiran koncert „Gitarom po svetu", trio Bogunović i gosti.
Karte se prodaju na blagajnama Bilet servisa i na Gardošu, sat vremena pred početak programa, po ceni od 300, 400 i 500 dinara. U slučaju lošeg vremena predstave se neće odlagati, već će se igrati na sceni Doma vazduhoplovstva u Zemunu, u Štrosmajerovoj 3. Za sve dečje predstave, kartu plaća pratilac po ceni od 100 dinara.
Telefon za informacije je 066/9261-688. Program „Leto na Gardošu 2010" dostupan je na internet-prezentaciji opštine Zemun www.zemun.rs.
Pogledaj vesti o: Saša Đorđević






