Prosinečki kao tim menadžer

Izvor: Blic, 30.Nov.2011, 10:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prosinečki kao tim menadžer

Robert Prosinečki je morao da strepi za mesto prvog trenera Crvene zvezde, ali nakon što se prašina spustila posle poraza u večitom derbiju, a bez posla ostao samo Ivan Adžić, šef stručnog štaba crveno-belih će ubuduće imati zvanje tim menadžera.

Prosinečki će gotovo sigurno imati glavnu reč u zimskom prelaznom roku >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << pošto se neće žuriti sa proglašenjem Adžićevog naslednika. Ulogu tim menadžera svojevremeno je tražio Slavoljub Muslin, ali je nije dobio, zbog čega je i napustio klub.

"Nećemo žuriti sa proglašenjem Adžićevog naslednika. Nama je potreban čovek od autoriteta. Ja sam bio nekada fudbaler i zajedno možemo da izguramo do kraja jesenjeg dela prvenstva", rekao je predsednik Vladan Lukić.

Pored Ivana Adžića, svoje funkcije će napustiti i njegovi najbliži saradnici Goran Vasilijević i Blažo Raosavljević, glavni skaut.

Povezane vesti: Lukić: Neću dati ostavku, Prosinečki ostaje Adžić podneo ostavku i poručio da su Zvezdi "otimane titule"! Stefanović: U dogledno vreme izbori u Zvezdi Stanojević: Razlika između nas i njih je što mi nikada nismo ugrozili živote protivnika Nikolovski: Potpuna je neistina da se u Zvezdi spominju ostavke
Pogledaj vesti o: Večiti derbi

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.