Izvor: B92, 27.Jun.2012, 21:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prosinečki: Bez opravdanja
Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki rekao je nakon poraza od Olimpije (3:0) da ekipa mora mnogo toga da popravi do kvalifikacija za Ligu Evrope.
"Ne želim da tražim bilo kakvo opravdanje u umoru mojih igrača ili u tome što smo još na početku priprema. Protivnik je danas bio mnogo bolji."
"Na meni i momcima je da popravimo mnogo toga, da radimo i otklanjamo greške. Imamo još dosta >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << vremena, jer nama sezona počinje 19. jula utakmicom kvalifikacija za Evropu", rekao je Prosinečki za sajt crveno-belih.
Ekipa Zvezde, koja se nalazi na pripremama u Sloveniji, u prethodnoj prijateljskoj utakmici pre dva dana odigrala je bez golova protiv Domžala, a debakl protiv Olimpije pokušaće da izbriše 30. juna protiv Krškog.
Rival crveno-belih u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope biće beloruski Naftan.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda





