Izvor: BanjalukaLive.com, 19.Apr.2012, 11:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LŠ: Barsa dominirala, Čelsi slavio

Čelsi na revanš polufinala Lige šampiona protiv Barselone putuje sa minimalnom prednošću 1:0 (1:0). Gol odluke postigao je Didije Drogba u drugom minutu nadoknade vremena u prvom poluvremenu, a nevjerovatan je podatak da je to bio jedini šut domaćeg tima u okvir gola gostiju u večerašnjem duelu! Katalonci su bili mnogo bolji rival, ali prvi put od novembra 2009. nisu postigli gol u elitnom takmičenju. Čelsi šesti put uzastopno nije izgubio od Katalonaca i bar malo im se osvetio za bolan remi (1:1) iz 2009. na "Stamford Bridža", kada su Španci otišli u finale zbog
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.