Rio: Hrvatski veslač Damir Martin osvojio srebrnu medalju

Izvor: Radio Slobodna Evropa, 13.Avg.2016, 16:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hrvatski veslač Damir Martin osvojio je srebrnu medalju u samcu na Olimpijskim igrama u Rio de Janeiru, prenosi Hrt.hr. U foto-finišu je u finalu izgubio od branitelja naslova otprije četiri godine iz Londona, Novozelanđanina Mahea Drysdalea. Broncu je osvojio trostruki uzastopni svjetski prvak Čeh Ondrej Synek. Martin je krenuo snažno u finalnu utrku, vodio je prvih 1300 metara da bi ga tada pretekao Drysdale koji je sjajno odvezao središnji dio utrke. Uoči posljednjih 500 metara...
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre