Rafin dželat o supruzi i diplomi

Izvor: B92, 07.Jan.2015, 12:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rafin 'dželat' o supruzi i diplomi

Mihael Berer, koji je eliminisao Rafaela Nadala u Dohi, kaže da uživa u svakom trenutku koji provodi na teniskom terenu.

“Napravio sa dogovor sa suprugom da smem da igram još jednu godinu, tako da uživam u svakom danu na Turu“, rekao je 34-godišnji Berer, koji je do meča sa Nadalom imao skor 2-18 sa igračima iz Top 10.

“Nije bilo mnogo pritiska, tako da završiti meč nije bilo najteže >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << od svega. Da sam izgubio, niko me ne bi krivio – svi bi rekli: ’Odličan meč, hvala, doviđenja“.

Berer, kojem je najbolji rang 42. mesto na svetu 2010. godine, kaže da je ostao smiren zbog svoje diplome iz sportske psihologije i dodaje da je dobro iskoristio pauzu između sezona.

“Bilo je savršeno između sezona. Ima dvoje dece kod kuće, morali su da se prilagode situaciji – vrtić, ručak i rano u krevet. Četiri nedelja sam sjajno trenirao i to je pomoglo“.

Berer kaže da posle pobede nad Nadalom “treba ostati realan“.

“Mnogo se stvari poklopilo i ne treba sada da precenimo uspeh. To je samo jedna pobeda, sutra sve može da se promeni. On nije igrao na svom najboljem nivou, bio mu je prvi meč u sezoni, ali meni je ovo pobeda za pamćenje“, zaključio je Nemac.

Berer će u drugom kolu igrati sa Ivanom Dodigom iz Hrvatske.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.