Nadal u tri seta do trećeg kola

Izvor: B92, 19.Jan.2017, 15:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nadal u tri seta do trećeg kola

Rafael Nadal plasirao se u treće kolo Australijan opena pobedom nad Markosom Bagdatisom u tri seta – 6:3, 6:1, 6.3.

Špancu je bilo potrebno nešto više od dva sata da savlada Kipranina, a u sledećem kolu ide na talentovanog Aleksandra Zvereva iz Nemačke.

Nadal je protiv Bagdatisa podsetio na svoje najbolje dana, delovao je suvereno, kontrolisavši ritam meča sve vreme.

Zverev >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je do duela sa nekada najboljim igračem sveta stigao takođe rutinskom pobedom nad Amerikancem Fransesom Tiafom sa 6:2, 6:3, 6:4.

Ivo Karlović nije imao problema protiv Endrua Vitingtona koga je savladao sa tri puta po 6:4, a tri seta su bila dovoljna i Davidu Gofanu protiv Radeka Štepaneka – 6:4, 6:0, 6:3.

Jedan od glavnih favorita Miloš Raonić je takođe bio maksimalan, ali je morao da igra jedan taj-brejk sa Žilom Milerom koga je savladao 6:3, 6:4, 7:6(4).

Dalje su prošli još Benoa Per, Gael Monfis, David Ferer, Roberto Bautista Agut, Žil Simon, Filip Kolštajber, Pablo Karenjo-Busta i Rišar Gaske.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.