Nadal dobio protivnika u Rimu

Izvor: B92, 10.Maj.2022, 15:34

Nadal dobio protivnika u Rimu

Američki teniser Džon Izner pobedio je Argentinca Franciska Serundula sa 2-0 u setovima.

Izner se tako plasirao u naredno kolo Masters turnira u Rimu gde ga čeka Rafael Nadal.

Izner je relativno lako, za sat i po vremena savladaio Argentinca koji zauzima 49. poziciju na ATP listi.

Prvi set se završio rezultatom 6:4, za Iznera >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koji je već na startu imao problem na svoj servis.

Serundulo nje uspeo da iskoristi četiri brejk lopte na servis Iznera koji do kraja seta nije dipustio nijednu brejk loptu, a do seta je došao upravo na servis mladog Argentinca.

U drugom seti Izner je izgubio svoj servis, da bi vratio brejk u narednom gemu. Napravio je kasnije još jedan brejk i set priveo kraju rezultatom 6:3.

Izner se u sledećem kolu sastaje sa Rafaelom Nadalom koji je bio slobodan.

Na osam odigranih međusobnih mečeva, Nadal je slavio sedam puta.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.