Izvor: Mondo, 28.Sep.2015, 10:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nadal: Patio sam...
"Moram da se promenim", poručuje španski as.
Foto: Getty Images/Shaun Botterill
Iza Rafaela Nadala nalazi se težak period, ali španski teniser smatra da će ponovo biti "onaj stari".
"Osećao sam se veoma umorno svaki put kada sam igrao i trenirao tokom prvih šest meseci. Iskren da budem, patio sam ove godine, ali u poslednje vreme ponovo uživam na terenu i nisam zabrinut zbog moje >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << igre", rekao je Nadal za Skaj Sport.
Nekadašnji "broj jedan" je trenutno sedmi na ATP rang listi i ne igra na prepoznatljivom nivou.
"Moram da se promenim. Najvažnija stvar je da budem isti onaj teniser od pre godinu dana", dodao je 29-godišnji Španac.
Nadal je poslednju od 14 gren slem titula osvojio prošle godine, kada je deveti put u karijeri trijumfovao na Rolan Garosu.












