Izvor: B92, Beta, 15.Avg.2009, 11:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vidić spreman za Francuze
Fudbaler Mančester Junajteda Nemanja Vidić biće spreman za utakmicu protiv Francuske, koju će Srbija u kvalifikacijama za SP igrati 9. septembra na Marakani.
Ohrabrujuću vest za sve ljubitelje fudbala, a pogotovo za selektora Srbije Radomira Antića, Vidić je potvrdio u izjavi za "Sportski žurnal".
"Pre dva dana sam počeo da treniram. Potrebno mi je dve - tri nedelje kondicionog dela da bih bar jednom bio u ekipi Mančestera uoči utakmice sa >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Francuskom. Nadam se da će sve biti kako očekujem i da ću igrati na Marakani protiv Francuza", rekao je Vidić.
U kvalifikacionoj grupi 7 Srbija vodi sa 18 bodova iz sedam mečeva. Francuska je druga sa 13 iz šest duela. Do kraja kvalifikacija Srbija pored duela sa Francuskom igra i protiv Rumunije u Beogradu, a gostuje Litvancima. Francuzi imaju još tri meča na San-Deniju: Rumunija 5. septembra, Farska ostrva 10. oktobra i Austrija 14. oktobra.











