Zvezda protiv Vojvodine, Radnički sa Partizanom

Izvor: Blic, 04.Feb.2010, 15:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda protiv Vojvodine, Radnički sa Partizanom

Odbranu titule u Kupu Srbije odbojkaši Crvene zvezde započeće utakmicom protiv Vojvodine, dok će Partizan u polufinalu igrati protiv Radničkog iz Kragujevca, odlučeno je danas žrebom u Beogradu.

Finalni turnir 45. Kupa Srbije za odbojkaše održaće se od 27. do 28. februara u Novom Sadu.

U subotu, 27. februara Crvena zvezda i Vojvodina od 18 sati igraju polufinalni meč, dok se Radnički iz Kragujevca i Partizan sastaju od 20.30.

Finalni meč na programu je u nedelju od 18 sati.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.