Zvanično: Žalba Partizana stigla u UEFA

Izvor: MozzartSport.com, 07.Feb.2017, 20:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvanično: Žalba Partizana stigla u UEFA

“Sada evropska kuća fudbala ima 20 dana da se izjasni”, poručio potpredsednik crno-belih Vladimir Vuletić

Potpredsednik Partizana Vladimir Vuletić potvrdio je u utorak da su se crno-beli i zvanično žalili na odluku Komisije za finansijsku kontrolu klubova koja je klub iz Humske isključila iz Evrope na godinu dana, prenose Večernje Novosti.

“Poslata je žalba na preko 60 gusto kucanih >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << strana koja bi trebalo već u sredu da se nađe na stolu disciplinaca u Nionu. UEFA ima 20 dana da se izjasni i onda se po hitnom postupku izlazi na prvo ročište CAS gde postoji mogućnost poravnanja dve strane. Medijacija u ovom slučaju otpada, jer nije moguća po Statutu evropske kuće fudbala pošto nije moguća u disciplinskom postupku”, rekao je Vladimir Vuletić.

(Foto Star Sport)

Nastavak na MozzartSport.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.