Zbog sukoba navijača Partizan plaća pola miliona

Izvor: Kurir, 13.Sep.2012, 16:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zbog sukoba navijača Partizan plaća pola miliona

Sukob dve zavađene frakcije pristalica Partizana na Omladinskom stadionu tokom utakmice sa OFK Beogradom koštaće FK Partizan 500.000 dinara. Domaćin te utakmice - OFK Beograd moraće da plati pet puta manju svotu. Crno-belima je zabranjeno i da vode navijače na naredna dva gostovanja, uslovno na 12 meseci.

Crvena zvezda će morati da plati 150.000 dinara kao organizator >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << utakmice protiv Rada, dok su "građevinari" kažnjeni istom merom, zbog ponašanja svojih pristalica na "Marakani" i na Gradskom stadionu u Subotici..

Tokom duela Spartak-Rad izbio je sukob gostujućih navijača i organizatora oko zastave, pa će i Subotičani morati da plate 100.000 dinara.

Radnički Niš i Radnički 1923 kažnjeni su sa po 100.000 dinara zbog incidenata tokom međusobnog duela u Jagodini.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.