Izvor: B92, 20.Dec.2023, 17:42
Za bivšu veliku nadu Partizana nema mesta ni u Nišu
Nastavlja se sunovrat u karijeri bivšeg fudbalera Partizana.
Nije puno vremena prošlo do trenutka kada je Lazar Pavlović nosio dres sa brojem deset u Partizanu, pa evo sve do trenutka kada je napustio i ekipu Radničkog iz Niša.
Potpuno je propao plan ekipe iz Niša sa Pavlovićem za koga su planirali da bude jedan projekat od koga će dovesti za mali novac, a dobro zaraditi od njegove prodaje.
Od toga nije bilo ništa, jer Pavlović ove sezone nije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << puno igrao, a na terenu je bio svega pola sata i to na meču protiv Crvene zvezde.
Pavlović je za nepunih godinu dana koliko je proveo u Nišu postigao samo jedan gol i to na utakmici baraža protiv Inđije.
Mladi fudbaler je posle Partizana igrao u AEL iz Limasola, gde se nije dugo zadržao.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Partizan







