Izvor: HotSport.rs, 02.Mar.2017, 13:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ZA RADOST GROBARA: Partizan rasterećen pred derbi, UEFA ‘pušta’ crno-bele u Evropu
Posle 15. i Lozane, trebalo bi da se donese konačna odluka da će Partizan ipak nastupati u evropskim takmičenjima.
Klub iz Humske i UEFA su postigli sporazum o suspendovanju zabrane koju je dobio Partizan, tako da će taj klub već naredne sezone kako stoje stvari moći da nastupa u Evropi.
Dokument bi u toku dana trebalo da stigne u prostorije vicešampiona Srbije, nakon čega će biti prosleđen Sudu za sportsku arbitražu u Lozani gde je upućena žalba. >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs <<
Ono što će ‘zameniti’ kaznu crno-belima jeste pojačani monitoring koji će UEFA sprovesti s ciljem da se novi propusti sa finansijama još teže sankcionišu nego kako je prvenstveno trebalo.
The post ZA RADOST GROBARA: Partizan rasterećen pred derbi, UEFA ‘pušta’ crno-bele u Evropu appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Pogledaj vesti o: Partizan





